Home

puska Határozatlan Elkövető antik távcső aukció bojkott fiú testvér Pohárszék

1L383 Retro műanyag házas olasz távcső látcső dobozában - Távcsövek,  látcsövek

Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)

Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy  hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Antik katonai ( világháborús ?) távcső - Carl Zeiss Silvamax 6 x 30  -jelzéssel és sorozatszámmal

Piactér | axioart.com
Piactér | axioart.com

Antik színházi távcső 565 - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria  online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas  felületen!

1O729 Antik távcső látcső bőr tokban - Vatera.hu

Eladó antik távcső - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online  piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak

1O560 Antik csont berakásos francia színházi látcső távcső - Vatera.hu

0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak

Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M.  Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és  sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm

cca 1940 Dienstglas 6X30 katonai távcső / World War II. military binoculars  Dienstglass

0U310 Antik francia színházi távcső látcső EDISON (meghosszabbítva:  3264813359) - Vatera.hu

Antik gyöngyház színházi látcső távcső éles képpel (meghosszabbítva:  3134721506) - Vatera.hu

Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg  feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar  elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg

Hatschek Miksa féle antik színházi távcső,eredeti tokjával (kb.:150éves)

Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában  | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök  19:00 | axioart.com