Antik távcső - talán egy az I. világháborúban használt katonai távcső (?)
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Antik katonai ( világháborús ?) távcső - Carl Zeiss Silvamax 6 x 30 -jelzéssel és sorozatszámmal
Piactér | axioart.com
Antik színházi távcső 565 - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
1O729 Antik távcső látcső bőr tokban - Vatera.hu
Eladó antik távcső - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
0U274 Antik színházi látcső eredeti tokjában - Egyéb antik és régi tárgyak
1O560 Antik csont berakásos francia színházi látcső távcső - Vatera.hu
0J818 A. Oppenheimer Wien régi távcső - Egyéb antik és régi tárgyak
Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
cca 1940 Dienstglas 6X30 katonai távcső / World War II. military binoculars Dienstglass
0U310 Antik francia színházi távcső látcső EDISON (meghosszabbítva: 3264813359) - Vatera.hu
Antik gyöngyház színházi látcső távcső éles képpel (meghosszabbítva: 3134721506) - Vatera.hu
Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg
Hatschek Miksa féle antik színházi távcső,eredeti tokjával (kb.:150éves)
Fritsch Wien antik színházi távcső, jelzéssel, sérüléssel, eredeti tokjában | Fair Partner ✓450. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 09. 21. csütörtök 19:00 | axioart.com