Home

horog Egyébként Evezős labdarúgó játékvezető labda hozzár új szabály van Elérhető Tedd le ruhákat

Álmatlan éjszakái voltak a Honvéd kiesésében vétkes játékvezetőknek

Megváltoztatnák a lesszabályt a támadó csapatokért, de nem mindenkinek  tetszik az ötlet
Megváltoztatnák a lesszabályt a támadó csapatokért, de nem mindenkinek tetszik az ötlet

Foci szabályzat

Őrült mérkőzésen játszott döntetlent a Fehérvár és a Zalaegerszeg -  Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE 3-3 (1-0) - NB1, NB2, NB3 FOCI
Őrült mérkőzésen játszott döntetlent a Fehérvár és a Zalaegerszeg - Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE 3-3 (1-0) - NB1, NB2, NB3 FOCI

Játékvezetők - Változások a szabályokban

Az első rádupláz a másodikra: közzétették a legjobban kereső focisták  frissített rangsorát
Az első rádupláz a másodikra: közzétették a legjobban kereső focisták frissített rangsorát

Változnak a labdarúgás szabályai

Női kézi: csak az első félidőben bírta a tempót a magyar válogatott  Norvégia ellen
Női kézi: csak az első félidőben bírta a tempót a magyar válogatott Norvégia ellen

Kérdések az előző óra anyagából? 1. szabály – A játéktér 2. szabály – A  labda 3. szabály – A játékosok száma 4. szabály – A játékosok felszerelése.  - ppt letölteni
Kérdések az előző óra anyagából? 1. szabály – A játéktér 2. szabály – A labda 3. szabály – A játékosok száma 4. szabály – A játékosok felszerelése. - ppt letölteni

Kikapott a Liverpool, de így is Szoboszlai lábai előtt hevernek Angliában:  "Két játékos futómennyiségét hozta egyedül" - Csakfoci.hu
Kikapott a Liverpool, de így is Szoboszlai lábai előtt hevernek Angliában: "Két játékos futómennyiségét hozta egyedül" - Csakfoci.hu